Директор Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» професор Олексій Ланець разом із заступником Романом Качмаром і професором кафедри механіки та автоматизації машинобудування Василем Дмитрівим на запрошення керівництва Мирогощанського аграрного коледжу виступили перед випускниками коледжу з пропозицією продовження подальшого навчання в Інституті.
Виступ відбувся в актовій залі перед випускниками та їхніми батьками, що дало змогу продуктивно поспілкуватися.
Цікаво, що до коледжу завітала також делегація з Луцького національного технічного університету на чолі з ректором.
![в Мирогощанському аграрному коледжі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/iimtmyrcol-2019.jpg?itok=236obmp6)