Оголошено конкурс «Найкращий молодий вчений року» Львівської політехніки за результатами 2021 року

Адміністрація Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Відповідно до Наказу ректора Національного університету «Львівська політехніка» № 65-1-10 від 8 лютого 2022 року та Положення про щорічний конкурс «Найкращий молодий вчений року», затвердженого наказом ректора № 77-1-10 від 22 лютого 2021 року, оголошено конкурс «Найкращий молодий вчений року» за результатами 2021 року.

Термін проведення Конкурсу – з 14 лютого до 30 травня 2022 року.

Кожного з переможців Конкурсу буде нагороджено Дипломом «Найкращий молодий вчений року» в певній номінації та відзначено премією.

Процедура проведення Конкурсу розміщена на сайті Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених у межах Порталу Львівської політехніки.

Положення про щорічний конкурс «Найкращий молодий вчений року»