П’ять років тому у Львівській політехніці започаткували нову традицію ― Форум випускників, який об’єднує різні покоління. Перша субота червня стала днем зустрічі, спілкувань і дискусій. Та вже три роки поспіль, спершу через карантинні обмеження, а тепер ― через повномасштабну війну в країні, Група зв’язків з випускниками Відділу маркетингу організовує заходи в онлайн-форматі.
― Цьогоріч ми зібрали спогади політехніків різних років випуску. Цікаво те, що студентські роки кожен проживає по-своєму, тож спогади ― це наше надбання. Хтось згадує, як класно було навчатися, хтось ― викладачів. Звичайно, для багатьох цей час пов’язаний із творчими ініціативами, як, до прикладу, фестивалі «Весна Політехніки» та «Осінь Політехніки», відпочинком у наших навчально-оздоровчих таборах. Ми часто чуємо: «Політехніка дала не лише знання, а й навички, які допомогли розвиватися в різних сферах». Тому так багато випускників нашого університету не тільки домагаються успіху в здобутій професії, а й відкривають для себе нові горизонти у політиці, бізнесі, громадській діяльності. Нам важливо об’єднати їх у спільноту друзів Політехніки, ― каже лідерка Групи зв’язків з випускниками Оксана Гордійчук.
Онлайн-події у межах Форуму випускників цікаві можливістю краще познайомитися, оскільки не такі масштабні, більше обговорити, тож часто тривають значно довше, ніж планують організатори, бо присутні студенти хочуть спілкуватися, а випускники радо діляться досвідом і порадами. Зазвичай такі події стають поштовхом до подальшої комунікації.
Та робота з випускниками відбувається не лише в межах Форуму випускників. Група зв’язків з випускниками, перебираючи досвід найкращих університетів світу, старається формувати лояльного випускника ще зі студентської лави, а також періодично комунікувати зі старшим поколінням через пошту чи соціальні мережі, інформуючи про життя університету.
― Наразі комунікація відбувається з нашої ініціативи: ми запрошуємо випускників на зустрічі, пропонуємо доєднуватися до різноманітних проєктів. А хотіли б, щоб вони були теж зацікавлені й відбувалася двостороння комунікація. Працюємо над тим, щоб, завершуючи навчання, випускники не відкидали університету, а були залучені до різних процесів ― і формування освітніх програм, і реалізування інфраструктурних проєктів. До цього процесу підтримання комунікації мали б бути залучені також кафедри. Так, спільними зусиллями, нам би вдалося сформувати дружнє середовище політехніків, ― наголосила Оксана Гордійчук.
У межах розвитку комунікації з випускниками на сайті університету і на офіційних сторінках у соціальних мережах розповідатимемо про політехніків різних поколінь та ділитимемося їхніми спогадами зі студентських років. Стежте за оновленням інформації та пишіть нам свої історії, пов’язані з Політехнікою.