Народний депутат України, професор Львівської політехніки Оксана Юринець запрошує на Форум випускників

Асоціація випускників Львівської політехніки
Оксана Юринець

Український політик, народний депутат Верховної ради України VIII скликання, науковець, громадський діяч, кандидат економічних наук, професор Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Юринець запрошує на Форум випускників:

– Львівська політехніка — це найкращий виш! Виш, який я закінчила, в якому навчається сьогодні моя донька. 2 червня Львівська політехніка запрошує всіх випускників у одну тісну родину. Тому і я вас хочу запросити, бо тим, що нам дала Політехніка, я думаю, ми зможемо поділитися 2 червня, розповівши свою історію, свою історію успіху, свою історію родини з Львівської політехніки.