«ООН очима молодіжного делегата»: «Клуб дипломата» запрошує політехніків на другу онлайн-зустріч

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Заставка до онлайн-зустрічі

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки нагадує, що недавно відкрився «Клуб дипломата». А вже цієї середи, 9 листопада, відбудеться друга зустріч. Тема – «ООН очима молодіжного делегата».

На цій зустрічі говоритимуть про ООН, її функції, завдання та роботу в сучасних реаліях; розглянуть поняття молодіжної дипломатії, її функціонування та необхідність існування; розкажуть про створення громадських організацій у сфері молодіжної дипломатії, їхній можливості та завдання. Спікер – Денис Ганжа, молодіжний делегат України в ООН, посол EDYN, засновник громадської організації «Платформа публічної дипломатії».

Зустріч відбудеться в режимі онлайн на платформі Zoom.

Реєстрація

Якщо ти хочеш відчути себе в ролі дипломата, поспілкуватися з крутими експертами, обговорити світові події та отримати нові знання у сфері міжнародних відносин і політики – доєднуйся до нас!