Освітня програма «Виховуємо аристократів духу» від кафедри педагогіки та інноваційної освіти

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

14 квітня 2021 року представники кафедри педагогіки та інноваційної освіти провели онлайн зустріч з керівництвом та студентським колективом Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Мета зустрічі: обговорення шляхів реалізації програми «Виховуємо аристократів духу» Національного університету «Львівська політехніка» та обговорення форм співпраці в умовах боротьби з пандемією COVID-19.

Учасниками зустрічі були:

• Національний університет «Львівська політехніка»: завідувач кафедри педагогіки та інноваційної освіти, д. пед. н., професор Ю.М Козловський; доцент кафедри педагогіки та інноваційної освіти, к.ф.-м.н., доцент О.С. Захар’яш, аспірант кафедри педагогіки та інноваційної освіти, асистент Н.А. Денькович;
  • Хмельницький політехнічного коледж Національного університету «Львівська політехніка»: директор коледжу, доктор економічних наук, доцент Вадим Овчарук, заступник директора з виховної роботи Л.М. Багас, заступник директора з навчальної роботи Д.О. Пижов, бібліотекар-бібліограф Ю.М. Гой;
  • методист Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради М.Г. Басовський.

Учасники визначили тематику і формат функціонування круглих столів інтелектуального сімейного дозвілля, весняних, літніх і зимових шкіл. Особливий інтерес викликала пропозиція Львівської політехніки про відкриття спільного постійно діючого віртуального онлайн-музею, лекторію «Від джерел до висот».

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі