Пам’яті Богдана Теплюха (Данко): ще один випускник Львівської політехніки віддав життя за Україну

Вікторія Бугайова, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Богдан Теплюх народився 23 вересня 1985 року у Львові. Вищу освіту здобув в Інституті комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Національного університету «Львівська політехніка», де спеціалізувався на комп’ютерній інженерії.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації Богдан Теплюх з позивним Данко добровільно став на захист своєї держави, виявивши справжній патріотизм і мужність. Виконував бойові завдання у складі 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгена Пікуса Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України. У лавах цього загону брав участь у боях у Лисичанську та Сіверськодонецьку, а також на Харківщині.

28 червня 2024 року життя Воїна обірвалося…

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.