Приємно зазначити, що студенти кафедри фінансів Національного університету «Львівська політехніка» продовжують виборювати призові місця на Всеукраїнських студентських олімпіадах.
Студентка четвертого курсу Галина Ткачук отримала диплом ІІІ ступеня у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа», що відбулася 12–14 квітня 2017 року в Університеті державної фіскальної служби України (м. Ірпінь).
За підсумками олімпіади студент Роман Верхола (група ФК-42) отримав грамоту в номінації «За вміння генерувати нові ідеї».
Професор кафедри фінансів, д.е.н. Марія Костянтинівна Бондарчук взяла участь в олімпіаді як член журі.
В олімпіаді взяли участь 48 студентів з 20 вищих навчальних закладів України.
![диплом](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/30/para/gallery/dipl-0001.jpg?itok=BwHncVAY)
![грамота](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/30/para/gallery/dipl-0002.jpg?itok=ELWZ7mqq)
![диплом](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/30/para/gallery/diplomatkachuk.png?itok=mhvlUw8C)
![учасники олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/30/para/gallery/olimp2.jpg?itok=Mg1AcPPq)