Перемога студентки кафедри ЗМД у Всеукраїнській олімпіаді з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

25–26 квітня 2017 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся ІІ (завершальний) етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент» і спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Участь у ІІ етапі взяли 55 студентів-переможців І етапу олімпіади (32 бакалаври та 23 магістри), що представляли 28 ВНЗ із 17 областей.

Оцінюючи роботи, журі враховувало правильність та повноту відповідей, вміння орієнтуватись у сучасних проблемах розвитку вітчизняних підприємств, логіку викладу, фаховий рівень підготовки учасників, а також оригінальність й обґрунтованість рішень.

За результатами олімпіади диплом ІІІ ступеня отримала студентка-бакалавр кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Марта Злотнік (керівник – професор Ольга Мельник).

Вітаємо переможця!

диплом Марта Злотнік