Львів’янином року став 23-річний військовослужбовець та переможець міжнародних змагань «Ігри нескорених», студент-заочник Львівської політехніки Роман Панченко.
Нагороду він отримав за особисту мужність, сміливість та героїзм у обстоюванні цілісності та суверенності України, спортивні досягнення, що сприяли підвищенню престижу Львова та України на державному і міжнародному рівнях.
Попри отримані поранення в зоні бойових дій на Донбасі Роман Панченко добре стріляє з лука. Минулоріч здобув золоту медаль на «Іграх нескорених» у Канаді. Нагороджено його орденом «За мужність» III ступеня.
![Роман Панченко](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/5/para/gallery/audpanch2018.jpg?itok=f1pzNu5R)