Нещодавно відбувся національний етап змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне». Він проходив у межах реалізації міжнародного проекту «Міксіке в Україні» в режимі відеоконференції.
Першокурсник Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Святослав Богатько, який навчається на програмі «Штучний інтелект» у Львівській політехніці, посів у цих змаганнях п’яте місце.
Колектив кафедри систем штучного інтелекту вітає свого студента й бажає йому успіхів у міжнародному фіналі в Естонії!
![диплом](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/sshinacprang-2019.jpg?itok=skpHp739)