Розумний вазон, застосунок для приготування їжі, квест по місту, гра проти зомбі, пристрій для читання незрячими й багато інших проектів – 18 червня відбувся захист навчальних проєктів студентів першого курсу програми «Бізнес аналітика та наука про дані» (Business Analytics & Data Science) у Національному університеті «Львівська політехніка».
13 студентських команд гідно презентували свої знання та здобутки під керівництвом ліда програми Богдана Бандрівського.
Захист було проведено в ІТ-компанії Perfectial.
![захист навчальних проєктів студентів першого курсу програми «Бізнес аналітика та наука про дані»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/icmzakhperf-2019-1.jpg?itok=45InACtj)
![захист навчальних проєктів студентів першого курсу програми «Бізнес аналітика та наука про дані»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/icmzakhperf-2019-2.jpg?itok=yRMSsIck)
![захист навчальних проєктів студентів першого курсу програми «Бізнес аналітика та наука про дані»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/icmzakhperf-2019-3.jpg?itok=mu4-wGcD)
![захист навчальних проєктів студентів першого курсу програми «Бізнес аналітика та наука про дані»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/icmzakhperf-2019-4.jpg?itok=Z9kq1nuI)
![захист навчальних проєктів студентів першого курсу програми «Бізнес аналітика та наука про дані»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/icmzakhperf-2019-5.jpg?itok=LNuvg9Et)
![захист навчальних проєктів студентів першого курсу програми «Бізнес аналітика та наука про дані»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/icmzakhperf-2019-6.jpg?itok=tpL1kLJt)