Студенти першого курсу кафедри прикладної математики Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Національного університету «Львівська політехніка» 24 жовтня 2022 року завітали в IT-компанію SoftServe.
Тут львівські політехніки побачили, як живуть айтівці, дізналися більше про SoftServe та про свій шлях у дуальній освіті.
Першокурсники одержали масу позитивних вражень та мотивації!
![Фото з відвідин](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/10/31/para/gallery/pm-sserv-1.jpg?itok=oWkeKBVf)
![Фото з відвідин](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/10/31/para/gallery/pm-sserv-2.jpg?itok=7CTPQ7Gf)
![Фото з відвідин](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/10/31/para/gallery/pm-sserv-3.jpg?itok=EsP5tQaU)
![Фото з відвідин](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/10/31/para/gallery/pm-sserv-4.jpg?itok=5ESG2CoG)