Першокурсники спеціальності «Цивільна безпека» успішно склали іспит із домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях

Кафедра цивільної безпеки Львівської політехніки
Фото з іспиту

На спеціальності «Цивільна безпека» кафедри цивільної безпеки Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки готують фахівців з безпеки, які працюватимуть на виробництві й відповідатимуть за умови та безпеку праці, а також очолюватимуть відділи цивільного захисту задля запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру й ліквідації їхніх наслідків.

У таких екстремальних подіях частою є загроза життю і здоров’ю людини, тому майбутні рятувальники повинні вміти надавати першу допомогу до приїзду медиків. Тож для першокурсників спеціальності «Цивільна безпека» нещодавно організували іспит із домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях. Він складався з теоретичних завдань і практичної ситуаційної задачі, яку розв’язував кожен зі студентів, та спільного обговорення ситуацій цілою групою.

У підсумку всі студенти «зосталися» живими і здоровими.

Фото з іспиту Фото з іспиту Фото з іспиту Фото з іспиту Фото з іспиту Фото з іспиту Фото з іспиту Фото з іспиту Фото з іспиту