13 жовтня 2015 року, напередодні Дня захисника України, студенти першого курсу Золочівського коледжу Національного університету «Львівська політехніка» разом із викладачами здійснили екскурсію у військову частину А2562 м. Золочева. Захід вдалось провести за сприяння директора коледжу Я.Є. Жулина.
Дуже показовим є те, що саме в переддень релігійно-патріотичного свята молодим хлопцям та дівчатам вдалось на власні очі побачити справжню техніку з поля бою, спробувати себе на вправність в розбірці АК, надіти на себе бойовий бронежилет та кевларову каску. Але найбільшим захопленням було побувати, як то кажуть, «на коні» – випробовуючи на міцність бойову броню танків, тягачів та бронетранспортерів.
Всі присутні студенти й викладачі були щиро вдячні за можливість побувати у військовій частині й привітали військовослужбовців з їхнім професійним святом – Днем захисника України.
Слава Україні! Героям Слава!
![Першокурсники Золочівського коледжу побували у військовій частині](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/16/para/gallery/gawvfwf15p80.jpg?itok=v9bKWxVI)
![Першокурсники Золочівського коледжу побували у військовій частині](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/16/para/gallery/hkz6ph9sb80.jpg?itok=btsUM4PB)
![Першокурсники Золочівського коледжу побували у військовій частині](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/16/para/gallery/vax6i9uirtq0.jpg?itok=odbduLQ9)