18 жовтня 2018 року відбувся перший футбольний турнір серед студентів Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка».
Участь у турнірі взяло шість команд інституту. Перемогу отримала команда групи ПВ-31, яку очолював капітан Чайковський Євген. Друге місце здобули студенти групи ПВ-22 на чолі з Гібою Олегом. Третє – команда ПВ-12, капітаном якої був Городиський Богдан.
![футбольний турнір серед студентів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/9/para/gallery/dsc0103.jpg?itok=HICQTY-k)
![футбольний турнір серед студентів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/9/para/gallery/dsc0125.jpg?itok=QrfFxtOZ)
![футбольний турнір серед студентів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/9/para/gallery/dsc0160.jpg?itok=u0ZL2onM)
![футбольний турнір серед студентів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/9/para/gallery/dsc0832.jpg?itok=IRwn9w8a)
![футбольний турнір серед студентів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/9/para/gallery/dsc0842.jpg?itok=Cvj2NsN8)