Завершилося навчання першої групи підвищення кваліфікації для співробітників Національного університету «Львівська політехніка» за професійною програмою «Надання домедичної допомоги». Курси проводились безкоштовно, на базі кафедри цивільної безпеки з ініціативи її завідувача професора Олега Нагурського. Заняття на курсах проводять викладачі кафедри, професійні медики зі стажем роботи понад 40 років у системі екстреної медицини – Ігор Мокрий та Олег Фогт.
Курс розрахований на людей без базової медичної освіти, які хочуть набути практичних навиків у наданні допомоги у разі кровотечі, зупинки серця, інфаркту, інсульту, епілепсії, удавлення, утоплення, опіків, обмороження, травм та в інших ситуаціях за міжнародними стандартами домедичної допомоги.
Тривалість курсу – 10 навчальних годин.
З наступного тижня розпочинається заняття другої групи, а згодом – третьої, після завершення яких на урочистому зібранні буде видано сертифікати. Для зарахування на курси слухачам потрібно зголошуватися добровільно за адресою kursy.dmd@gmail.com.
Курси «Надання домедичної допомоги» продовжать свою роботу у весняному семестрі.
![курси «Надання домедичної допомоги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/dsc0004.jpg?itok=yeaZzNb0)
![курси «Надання домедичної допомоги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/dsc0019.jpg?itok=_fCpBUQK)
![курси «Надання домедичної допомоги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/dsc0020.jpg?itok=40SBhtzD)
![курси «Надання домедичної допомоги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/dsc0021.jpg?itok=oLdUKAEY)
![курси «Надання домедичної допомоги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/dsc0025.jpg?itok=7ePqw4qm)
![курси «Надання домедичної допомоги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/dsc0043.jpg?itok=a3aDNBcu)
![курси «Надання домедичної допомоги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/dsc0048.jpg?itok=oeV8pu1G)
![курси «Надання домедичної допомоги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/dsc0052.jpg?itok=28G5FyG1)
![курси «Надання домедичної допомоги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/dsc0055.jpg?itok=zJUKzTRy)
![курси «Надання домедичної допомоги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/dsc0145.jpg?itok=-_3IZ_KT)
![курси «Надання домедичної допомоги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/dsc0152.jpg?itok=Iy-KFb0e)
![курси «Надання домедичної допомоги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/dsc0170.jpg?itok=CK7VstlP)
![курси «Надання домедичної допомоги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/dsc0171.jpg?itok=7e2ARBP3)
![курси «Надання домедичної допомоги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/dsc0181.jpg?itok=tDj3cPWm)
![курси «Надання домедичної допомоги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/dsc0185.jpg?itok=tFlzXjoH)
![курси «Надання домедичної допомоги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/dsc0186.jpg?itok=atC1hfhV)
![курси «Надання домедичної допомоги»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/dsc0191.jpg?itok=omM5iUam)