Днями у гості до студентів кафедри фінансів і кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки завітав відомий фахівець із надання консалтингових послуг в галузі юриспруденції, податків та бухгалтерського обліку, генеральний директор J&L Consulting Ltd Пітер Майєр-Расмуссен. Зустріч відбулася за сприяння відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Університету.
Великий інтерес у слухачів викликали не лише практичні поради гостя із ведення цього перспективного бізнесу, а розповідь про можливості працевлаштування та кар’єрний ріст у компанії.
Завданням дансько-української фірми J&L Consulting, заснованої Андерсом Йохансеном у 2003 році, є надання кваліфікованої допомоги клієнтам під час заснування бізнесу в Україні. Тут працюють досвідчені юристи, бухгалтери, консультанти з питань оподаткування, фінансового та управлінського обліку, фахівці з добору персоналу, аудитори, митні брокери, менеджери проектів та експерти з нерухомості.
Як наголосив Пітер Майєр-Расмуссен, прихід компанії в Україну був невипадковий. Адже вона має чудове розташування та прагне до євроінтеграції, пропонує конкурентоспроможні ціни на нерухомість і кваліфіковану робочу силу. Проте іноземні інвестори також знали, наскільки складно розпочати тут бізнес, зважаючи на надмірну забюрократизованість та корупцію на всіх рівнях.
Нині J& LConsulting Ltd надає консультації понад 100 корпоративним клієнтам з ЄС, які збираються розпочати свій бізнес в Україні, з юридичних питань, бізнес-консалтингу, оподаткування, фінансового та управлінського обліку, бухгалтерського обліку та нарахування заробітної плати, з питань нерухомості, реалізує проекти під ключ. Компанія надає як довгостроковий юридичний та фінансовий консалтинг, так і прагматичні рішення. Вона допомагає українським стартапам, надаючи їм правові послуги, консультування з питань оподаткування, фінансового аудиту, аутсорсингу, розрахунку заробітної плати та ведення обліку для економічно вигідних рішень.
Цікава лекція завершилася численними запитаннями, які студенти поставили Пітеру Майєру-Расмуссену.
![Пітер Майєр-Расмуссен і студенти](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/7/para/gallery/20180517110250.jpg?itok=OwQEdHkd)
![Пітер Майєр-Расмуссен і студенти](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/7/para/gallery/20180517111029.jpg?itok=DXm2zML3)
![Пітер Майєр-Расмуссен і студенти](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/7/para/gallery/20180517111612.jpg?itok=zH9im5TG)
![Пітер Майєр-Расмуссен і студенти](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/7/para/gallery/image-0-02-04-49249ef6038a40f27cc296aa123e216323d475d5fc5111ee54bd5ec76abcdefb-v.jpg?itok=lg3D0KkC)
![Пітер Майєр-Расмуссен і студенти](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/7/para/gallery/image-0-02-04-518ad98dec021f024387faa703d269324ab25ba3624d02c11fbd4030f1bdbd8b-v.jpg?itok=z6ezJCi9)
![Пітер Майєр-Расмуссен і студенти](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/7/para/gallery/image-0-02-04-6173df672e9ff8994c87a98cf98ecf2f2db96d19501dbe41cae78d4a9bdb44fc-v.jpg?itok=p1bQEXhW)