Політехніка оплакує чергову втрату: на передовій загинув студент ІНЕМ Юрій Батюк

Діана Волченська, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Сумна звістка сколихнула політехнічну родину: на війні віддав своє життя за Україну студент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Юрій Батюк.

Народився майбутній захисник 5 травня 2000 року в селі Стоянів Радехівського району на Львівщині. Здобувши повну загальну середню освіту, вступив до Національного університету «Львівська політехніка», де заочно вивчав освітньо-професійну програму «Менеджмент».

З перших днів повномасштабної війни Юрій, не вагаючись, пішов захищати Україну. Воював на кількох напрямках, зокрема на Сумщині, Донеччині, Волині, Харківщині. За більш ніж два роки служби був нагороджений нагрудним знаком «Золотий хрест» від головнокомандувача, нагрудним знаком «За мужність в охороні державного кордону» та нагрудним знаком «Відмінний прикордонник».

29 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання Юрій Батюк загинув біля Вовчанська на Харківщині у віці 24 років.

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.