Політехніка провела ІI Міжнародну конференцію «Моделювання і комп’ютерний інжиніринг в машинобудуванні»

Кафедра проєктування машин та автомобільного інжинірингу
Фото з конференції

18–21 червня 2024 року в стінах Національного університету «Львівська політехніка» відбулась II Міжнародна науково-теоретична конференція «Моделювання і комп’ютерний інжиніринг в машинобудуванні – 2024». Започатковане кафедрою проєктування машин та автомобільного інжинірингу Інституту механічної інженерії та транспорту наукове зібрання вже стало важливим майданчиком обговорення подальшого майбутнього машинобудівної галузі України.

Конференція спрямована на обмін знаннями, інноваціями й досвідом у сфері інтелектуальної автоматизації та робототехніки для індустрії майбутнього. Учасники мали можливість презентувати свої дослідження, продемонструвати нові ідеї та взяти участь у дискусіях із провідними експертами галузі.

У роботі конференції взяло участь близько ста науковців, як із вітчизняних, так і європейських освітніх і наукових закладів.

З вітальним словом до учасників наукового зібрання конференції звернувся проректор з наукової роботи Національного університету «Львівська політехніка», д.т.н., професор Іван Демидов.

На пленарному засіданні з доповідями виступили відомі науковці:

• д.т.н., професор, академік НААН України, директор Інституту механіки та автоматики агропромислового виробництва Валерій Адамчук;
  • д.т.н., професор Університету науки і технологій AGN в Кракові (Польща), професор кафедри виробничих систем Міхал Бембенек;
  • д.т.н., професор, директор Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки Олексій Ланець;
  • д.т.н., професор, завідувач кафедри проєктування машин та автомобільного інжинірингу ІМІТ Василь Дмитрів;
  • доктор інженерії Анджей Вільк, кафедра енергетичних машин та апаратів, Сілезький технічний університет, Глівіце (Польща).

Кращі статті, подані на конференцію, буде опубліковано в наукових журналах:

індексованих у Scopus.

Організаторами міжнародної наукової конференції є Національний університет «Львівська політехніка», Інститут механіки та автоматики агропромислового виробництва НААН України, Сілезький технічний університет (Польща), AGH Університет y Кракові (Польща), Вільнюський технічний університет імені Гедиміна (Литва). В організації конференції взяли участь партнери кафедри ПМАІ: ТОВ «Машінтех», ТОВ «Експерт Тулс», ТОВ «Анлево», ТОВ НВТ «Техноваги», ТОВ «КФ Ярич», ТОВ Metalworkshop.

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції