Львівська політехніка стала співорганізатором цьогорічного конкурсу стартап-проектів «IT-Еврика! Україна»

Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки
презентація конкурсу інноваційних стартап-проектів «IT-Еврика! Україна»

Підписано угоду між Харківським національним університетом радіоелектроніки, Sigma, Sigma Software Group та Національним університетом «Львівська політехніка» про проведення на базі ХНУРЕ конкурсу інноваційних стартап-проектів «IT-Еврика! Україна».

Конкурс стартує. Організатори розпочинають роботу з узгодження координаторів, дат, завдань, призового фонду і чекають на талановитих студентів та їхніх тренерів.

Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки закликає студентів Університету готуватися до участі в конкурсі.

Нагадаємо, минулого року у фіналі Конкурсу «IT-Еврика! Україна» студенти третього курсу кафедри програмного забезпечення Національного університету «Львівська політехніка» з проектом Tarifikator вибороли третє місце.

презентація конкурсу інноваційних стартап-проектів «IT-Еврика! Україна»