Політехніка втратила ще одного Героя: на війні загинув Тарас Панас

Роксолана Семчишин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

6 червня 2024 року віддав своє життя за свободу рідної землі її вірний захисник Тарас Панас. Йому було 38 років.

Народився майбутній воїн 5 липня 1985 року у Львові. Навчався в ліцеї № 75 імені Лесі Українки Львівської міської ради, а згодом здобув освіту у Львівському автомобільно-дорожньому коледжі Національного університету «Львівська політехніка».

Коли почалося повномасштабне вторгнення росії в Україну, Тарас не залишився осторонь. Він долучився до складу 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України. Пройшовши навчання, боровся з окупантами на Донеччині, Харківщині та Луганщині. Обіймав посаду командира відділення, де показав себе як хоробрий і відданий воїн.

На жаль, під час виконання бойового завдання Тарас зазнав важкого поранення, яке виявилося несумісним із життям…

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.