У Львівському міському центрі зайнятості відбувся профорієнтаційний форум «Живи та працюй в Україні». Усього на один день Львівський Будинок праці перетворився на ярмарок освітніх послуг навчальних закладів.
Національний університет «Львівська політехніка» вже не вперше взяв активну участь у цьому заході. Учні зі всіх районів Львівської області мали нагоду дізнатися про особливості вступної кампанії 2020 року, ознайомитися з переліком спеціальностей та освітніми послугами нашого університету, зокрема, дізнатися про можливості підготовки до ЗНО та позашкільну освіту при Політехніці.
![форум «Живи та працюй в Україні»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/cpkoforprof-2019.jpg?itok=SAqRr4J8)