Політехніки – переможці Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства»

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Львівської політехніки
Нагороди конкурсу

25 квітня 2024 року кафедра економіки і підприємництва Харківського національного автомобільно-дорожнього університету провела ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства».

У рамках конкурсу було розглянуто 138 дипломних робіт (зокрема 44 роботи бакалаврів і 94 роботи магістрів) із 34 закладів вищої освіти, серед яких і Національний університет «Львівська політехніка».

За результатами ретельного оцінювання дипломних робіт за визначеними критеріями та відкритого обговорення конкурсна комісія визначила кращі роботи цьогорічних дипломників.

Серед переможців конкурсу є здобувачі вищої освіти кафедри економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка»:

• диплом I ступеня у конкурсі бакалаврських кваліфікаційних робіт здобула Ірина Іваник (керівник – професорка Олександра Мрихіна);
  • диплом III ступеня у конкурсі магістерських кваліфікаційних робіт одержав Григорій Гапонюк (керівник – доцент Степан Воробець).

Конкурсна комісія відзначила високий рівень дипломних робіт, їхню актуальність, наукову спрямованість і можливість впровадження практичних розробок.

Бажаємо здобувачам вищої освіти і керівникам нових здобутків та всього найкращого!

Диплом переможця конкурсу Диплом переможця конкурсу Подяка керівникові Подяка керівникові