18 вересня 2019 року працівники Tech StartUp School Львівської політехніки Михайло Стах та Дмитро Донченко презентували лабораторію віртуальної реальності у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка для студентів кафедри нових медій.
Представники стартап-школи Політехніки ознайомили присутніх з можливостями віртуальної (VR), доповненої (AR) і змішаної (MR) реальності й застосуванням цих технологій у різних сферах, а також продемонстрували розробки резидентів Tech StartUp School – Skeiron і TSUKAT
![презентація лабораторії віртуальної реальності](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/27/para/gallery/tsusprezlnu-2019-1.jpg?itok=vH0fIMsq)
![презентація лабораторії віртуальної реальності](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/27/para/gallery/tsusprezlnu-2019-2.jpg?itok=bVBhQNA3)
![презентація лабораторії віртуальної реальності](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/27/para/gallery/tsusprezlnu-2019-3.jpg?itok=B4PPzMJc)
![презентація лабораторії віртуальної реальності](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/27/para/gallery/tsusprezlnu-2019-4.jpg?itok=G9-SXI1T)