30 жовтня 2018 року в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулася зустріч із директором Державної агенції з розв’язання проблем, пов’язаних з алкоголем, Кшиштофом Бжузкою, Республіка Польща.
На зустрічі були присутні, зокрема, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян, представники Центру громадського здоров’я і кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка».
Підбито проміжні підсумки співпраці з польськими колегами, розглянуто питання про подальші дії щодо підготовки обласних заходів стосовно протидії алкоголізму та наркоманії серед дітей та молоді у Львівській області, питання обміну досвідом в Республіці Польща делегації Львівщини. Зокрема, обговорено питання проведення у м. Львові 6–7 грудня 2018 року Міжнародної науково-практичної конференції «Вагітність без алкоголю».
![Політехніки взяли участь в українсько-польській зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/11/para/gallery/lodapolalc-2018.jpg?itok=0-w-EcA0)