14–18 травня 2019 року у Вінниці відбувся національний етап інженерних змагань EBEC Ukraine для команд – переможців локальних етапів. Головними завданнями студентів були розв’язування аналітичних завдань та створення виробу з певного набору матеріалів.
Команда Національного університету «Львівська політехніка», куди входили студенти програми «Інтернет речей», створила автоматичний арбалет оригінальної конструкції, за що одержала почесне друге місце.
![Політехніки здобули ІІ друге місце на національному етапі EBEC](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/19/para/gallery/iotnacebec-2019-2.jpg?itok=uaI9WLIu)
![Політехніки здобули ІІ друге місце на національному етапі EBEC](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/19/para/gallery/iotnacebec-2019-3.jpg?itok=cuK6oWsW)
![Політехніки здобули ІІ друге місце на національному етапі EBEC](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/19/para/gallery/iotnacebec-2019-4.jpg?itok=vmOmfWKU)