З 15 до 20 травня 2019 року професор António Gaspar Lopes da Cunha (University of Minho, Португалія) на запрошення Львівської політехніки як «visiting professor» прочитав цикл лекцій (14 годин) на тему «Modelling of single-screw extrusion process» (Моделювання процесу одношнекової екструзії) для аспірантів та студентів кафедри хімічної технології переробки пластмас.
Окрім читання лекцій, професор António Gaspar Lopes da Cunha ознайомився з лабораторіями кафедри хімічної технології переробки пластмас. Було також проведено екскурсію головним корпусом Львівської політехніки.
![професор António Gaspar Lopes da Cunha](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/19/para/gallery/img20190516120351.jpg?itok=-CLRK5iY)
![професор António Gaspar Lopes da Cunha](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/19/para/gallery/img20190516121143.jpg?itok=YVIXJuUL)