Працівник кафедри ХТПП отримав стипендію для молодих учених Кабінету Міністрів України

Кафедра хімічної технології переробки пластмас Львівської політехніки
Андрій Масюк

Молодий викладач і науковець Андрій Масюк, старший науковий співробітник кафедри хімічної технології переробки пластмас Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки, здобув престижну стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених за визначні досягнення у галузі полімерних і композиційних матеріалів. Цю стипендію надають перспективним науковцям, які роблять вагомий внесок у розвиток науки і технологій в Україні.

Андрій довгий час працює над розробкою та впровадженням у виробництво біодеградабельних полімерних композитів, які можуть стати екологічно чистою альтернативою традиційним пластиковим матеріалам на основі нафтової сировини. Його дослідження спрямовані на створення матеріалів, які здатні розкладатися під дією природних умов, що зменшує негативний вплив на довкілля.

З початком війни Андрій Масюк також зосередив свої зусилля на розробці захисних покриттів для військових та цивільних потреб. Нові матеріали мають потенціал для значного підвищення рівня захисту техніки в умовах бойових дій.

Стипендія Кабінету Міністрів України стане важливою підтримкою для подальших досліджень Андрія Масюка, що дасть йому змогу продовжувати роботу над інноваційними рішеннями для екології та безпеки.

Щиро вітаємо Андрія з цією нагородою та бажаємо йому подальших успіхів у науковій і викладацькій діяльності!

Нагадаємо, що 21 науковець Львівської політехніки одержуватиме стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Андрій Масюк Андрій Масюк Андрій Масюк