6 квітня 2017 року вперше в Україні запроваджено новий формат проведення інтелектуальних боїв заради єднання всієї молоді у досягненні мети – Всеукраїнський студентський конкурс «Логістика очима студентів». Приймав гостей та учасників Національний університет харчових технологій. Кафедру маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» представляли студенти-логісти IV курсу Ірина Гринців, Марія Павельчук та Влада Юркіна.
У підсумку студентка Львівської політехніки Марія Павельчук отримала іменну стипендію від компанії «Делівері» за розв’язання бізнес-кейсів.
Кафедра маркетингу і логістики щиро вітає Марію з цим досягненням!
![учасники конкурсу «Логістика очима студентів»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/30/para/gallery/mlnukht-2017-1.jpg?itok=CIN_1LsN)
![учасники конкурсу «Логістика очима студентів»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/30/para/gallery/mlnukht-2017-2.jpg?itok=Nj_YDjpB)
![учасники конкурсу «Логістика очима студентів»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/30/para/gallery/mlnukht-2017-3.jpg?itok=lshAMeA9)
![учасники конкурсу «Логістика очима студентів»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/30/para/gallery/mlnukht-2017-4.jpg?itok=-fae7jRO)