11–12 травня 2017 року професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» Мирослава Бублик та доцент кафедри ММП Наталія Кара відвідали лекції Alexandra J. Shepard, Dr. John Hilke, Brian J. Telpner, що відбулися в рамках проекту технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку «Програма технічної допомоги з розвитку інституційного потенціалу України у застосуванні законодавства та здійсненні політики у сфері конкуренції» (США).
Лекції стосувалися проблем змов на торгах, збоїв ринкових механізмів та горизонтальних злиттів. Лектори – високі фахівці своєї справи. Яскраві приклади, сучасні погляди, цікаве обговорення. Позитивним було ще й те, що у нас відбулося живе спілкування англійською мовою з лекторами.
Спасибі організаторам!
![Представники кафедри ММП відвідали лекції американських фахівців](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/6/para/gallery/lecturebraiantelpner2.jpg?itok=zIv_aCGj)
![Представники кафедри ММП відвідали лекції американських фахівців](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/6/para/gallery/lecturedrjohnhilke-alexandrashepard.jpg?itok=BMQSqz1s)
![Представники кафедри ММП відвідали лекції американських фахівців](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/6/para/gallery/usaid-lviv20170512-group-1.jpg?itok=_bQ2Cy1O)