Професор кафедри цивільного права та процесу, д.ю.н. І.О. Личенко, доцент кафедри, к.ю.н О.І. Баїк та асистент кафедри, к.ю.н. У.П. Бобко взяли участь у роботі ІIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Екологічна безпека як основа сталого розвитку суспільства. Європейський досвід і перспективи», яка проходила у м. Львові 14 вересня 2018 року.
Конференцію організував Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. Загалом у конференції взяли участь понад 100 учених, курсантів, студентів та науково-педагогічних працівників із 20 навчальних закладів та громадських організацій екологічного напряму.
Мета конференції – консолідація наукових здобутків українських та закордонних вчених у галузях екологічної та техногенної безпеки природних територій, девастованих ландшафтів, промислових об’єктів і транспорту, біоіндикації та біотехнологій, інноваційних систем водопостачання і водовідведення, природоохоронних технологій, енергетичної ощадності, міжнародного співробітництва з метою розроблення та впровадження заходів підвищення екологічної безпеки довкілля.
![учасники конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/1konferenciyabzhd.jpg?itok=5OcwgZlq)
![учасники конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/2konferenciyabzhd.jpg?itok=fBg_ckOR)
![учасники конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/3konferenciyabzhd.jpg?itok=uzWkGBPt)