Працівники Лінгвістично-освітнього центру Національного університету «Львівська політехніка» відвідали День зайнятості, що відбувся у Львівському міському центрі зайнятості 21 грудня.
Учасники заходу мали нагоду презентувати пропозиції своїх організацій. Зокрема Лінгвістично-освітній центр представив курси підвищення кваліфікації за програмами «Англійська мова в туристичній індустрії та готельно-ресторанному бізнесі», «Англійська мова для бізнесу», «Англійська мова для ІТ-спеціалістів», «Інформаційні технології в бізнесі (Комп’ютерна графіка та Web-дизайн)».
Відвідувачі ознайомились із пропозиціями закладів вищої освіти та вакансіями роботодавців. Варто зазначити, що учасники виявили значний інтерес до пропозицій ЛОЦ.
Додамо, що зараз триває співпраця Інституту адміністрування і післядипломної освіти Університету з Львівським обласним центром зайнятості у рамках курсу «Англійська мова для ІТ-спеціалістів».
![Представники ЛОЦ відвідали міський День зайнятості](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/483958422999956006285331715979107088465920n.jpg?itok=DBQJF8R0)
![Представники ЛОЦ відвідали міський День зайнятості](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/483847695713043666268028397570282486759424n.jpg?itok=V1Ol7lMA)