Ірина Ключковська, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», взяла участь в обговоренні Концепції державної етнонаціональної політики України, яке відбулось у Львівській обласній державній адміністрації за участю голови ЛОДА Олега Синютки.
Проект Концепції представила Експертна рада з питань етнополітики, до складу якої увійшли відомі науковці та державні діячі. Дискусія відбулася за участю керівників національно-культурних товариств, експертів з наукових, громадських середовищ Львова та Львівщини.
Ірина Ключковська дала загальну оцінку проекту Концепції, підкресливши важливість і значення документа, який запропоновано до обговорення, та у своєму виступі зосередила увагу на тезі, що стосується українців, які проживають за кордоном.
В роботі засідання від Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою взяв також участь Юрій Марусик, молодший науковий співробітник МІОК.
![на засіданні](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/29/para/gallery/mioketnopol-2018-1.jpg?itok=C_JXKWt3)
![на засіданні](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/29/para/gallery/mioketnopol-2018-2.jpg?itok=6gcunFlb)
![на засіданні](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/29/para/gallery/mioketnopol-2018-3.jpg?itok=IMO0BHmI)