Представниці кафедри ЗМД здобувають дипломи Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Скріншот з онлайн-конференції

21–22 квітня на базі Державного університету «Одеська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Загалом членами галузевої конкурсної комісії розглянуто 53 наукові роботи, що надійшли на конкурс від 66 учасників із 29 закладів вищої освіти України.

За підсумками конкурсу дипломи ІІ ступеня здобули дві студентки кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності:

• Анастасія Костів з роботою «Розвиток криптовалюти в умовах зовнішньоекономічної діяльності», науковий керівник – к.е.н., доцент, в.о. завідувача кафедри ЗМД Наталія Петришин;
  • Ірина Пліш з роботою «Підвищення міжнародної конкурентоспроможності підприємств: циркулярні бізнес-моделі», науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри ЗМД Наталія Горбаль.

Наукова робота Ірини Пліш виконана в межах освітнього проєкту кафедри Erasmus+ J.Monnet 610641-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» (CirclE).

Ірина Пліш Анастасія Костів