Представниці Університету були спікерками вебінару «Досвід акредитації в міжнародному агентстві ZEvA (Німеччина)»

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

23 липня 2024 року на платформі Zoom відбувся вебінар-дискусія на тему «Досвід акредитації в міжнародному агентстві ZEvA (Німеччина)», організатором якого було Українське науково-освітнє ІТ товариство.

Спікерами заходу були представниці Національного університету «Львівська політехніка»:

• Анна Гелеш, к.і.н., доцент, доцентка кафедри педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти, заступниця директора Центру забезпечення якості освіти;
  • Наталія Шаховська, д.т.н., професор, завідувачка кафедри систем штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій;

а також працівники Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Сергій Радогуз та Андрій Копп.

На вебінарі було презентовано досвід міжнародної акредитації двох передових закладів вищої освіти України й обговорено особливості оцінювання забезпечення якості освітніх програм та освітнього процесу міжнародними експертами.

Афіша заходу Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару