Професор кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Володимир Чубай у вересні-листопаді 2024 року організував серію профорієнтаційних тренінгів та майстер-класів для активних школярів 8–11 класів шкіл та ліцеїв Львова й області.
Учні ефективно пройшли чотиригодинний тренінг з тайм-менеджменту, командної роботи, інших soft skills та емоційного інтелекту у провідній міжнародній компанії з «великої четвірки» – PricewaterhouseCoopers у її Львівському офісі (Lviv PwC SDC). Школярі дізнались про професії аудитора, фінансового аналітика, бухгалтера, податкового консультанта тощо. Додатково учні отримали від Lviv PwC SDC сертифікати, призи, а також смачне обіднє частування після екскурсії сучасним офісом цієї компанії.
На проведених заходах було наголошено, що знання і професійні навики, необхідні для цих професій, можна успішно здобути на кафедрі обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка».
Крім того професор Чубай організовував майстер-класи, що відкрили для школярів цілу низку професій за різними спеціальностями, які можна успішно здобувати у Львівській політехніці.
- Тригодинний майстер-клас із 3D-моделювання і друку на 3D-принтері в сучасній лабораторії Львівської політехніки. Школярі навчались створювати креслення різної складності, змагались у відповідних завданнях за критеріями якості, креативності й швидкості пропонованих ними рішень, дізнались про сфери застосування зазначених навичок тощо.
- Тригодинний майстер-клас із робототехніки в сучасній спеціалізованій лабораторії Tech StartUp School Університету. Школярі дізнались про сучасний стан робототехніки та штучного інтелекту (ШІ), Smart Cyber System, IoT, AIoT, IoR тощо. Учні мали знайомство з лабораторією робототехніки стартап-школи і програмували електронні схеми для робототехніки та ІоТ у віртуальних симуляторах.
- Два тригодинні майстер-класи з біотехнологій в сучасній лабораторії, під час яких учні досліджували ДНК рослин, створювали своїми руками різні зразки продукції екологічної косметології, дізнавались, у яких професіях знадобляться ці знання й навики тощо.
- Тригодинний майстер-клас із виготовлення книги – від ідеї до завершального етапу. Школярі навчались створювати авторську книгу, оздоблювали своїми власними ілюстраціями та коментарями, здійснювали палітурні роботи.
Варто також зазначити, що навесні 2025 року професор Володимир Чубай у межах проєкту «Особистий шлях» продовжить знайомити школярів із перспективними професіями, які можна цікаво здобувати в Національному університеті «Львівська політехніка», зокрема на кафедрі обліку та аналізу.