Проєкт науковців ІТРЕ Львівської політехніки переміг у конкурсі «Передова наука в Україні»

Національний фонд досліджень України
Заставка до матеріалу

Наукова рада Національного фонду досліджень України затвердила рейтинговий список проєктів-учасників та список переможців конкурсу «Передова наука в Україні».

• Загальна кількість поданих на конкурс заявок – 256.
  • Кількість заявок, які пройшли наукову та науково-технічну експертизу – 188.

Переможцями конкурсу «Передова наука в Україні» стали 62 проєкти. Один із них подано науковцями Національного університету «Львівська політехніка»:

• Низькорозмірні структури для підсилення квантового виходу люмінесценції у високоефективних фосфоресцентних світловипромінюючих пристроях; науковий керівник – Стахіра Павло Йосипович, д.т.н., професор, професор кафедри електронної інженерії Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки.

Національний фонд досліджень України вітає переможців і розпочинає процедуру укладання договорів про надання грантової підтримки задля забезпечення конкурентоспроможності України у світі, розвитку національного дослідницького простору та його інтеграцію до світового дослідницького простору.