Проєктний офіс інформує про гранти академічної співпраці для університетів з України та Швеції

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до конкурсу

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» інформує про можливість отримати гранти академічної співпраці для університетів з України та Швеції, що покриють:

• організацію конференцій і воркшопів,
  • стажування,
  • навчальні візити,
  • заробітні плати,
  • візові витрати.

Гранти поділено на 2 категорії можливостей:

• Категорія Seed project:
    • від 100 000 до 300 000 шведських крон, щоб упродовж року започаткувати нове партнерство, розробити ідею співробітництва, втілити підготовчий або пілотний проєкт;
  • Категорія Collaborative project (необхідно залучити партнера з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови):
    • від 500 000 до 1 000 000 шведських крон, щоб упродовж 18 місяців втілити вже апробовані із закладами вищої освіти ідеї, з якими є попередній досвід спільної роботи.

Основним заявником має виступати шведський університет, але заявку слід готувати спільно.

Дедлайн: 30 вересня 2021 року.

Бюджет: 1 000 000 шведських крон.

Докладніше – на сайті House of Europe