Проєктний офіс провів інформаційний семінар на тему «Фінансові аспекти участі у проєктах програми Еразмус+»

Проєктний офіс Львівської політехніки
Фото із семінару

Проєктний офіс Університету 18 квітня 2024 року провів інформаційний семінар на тему «Фінансові аспекти участі у проєктах програми Еразмус+». У заході взяли участь близько 30 працівників Львівської політехніки з різних інститутів та кафедр.

Розпочинався семінар зі вступного слова керівника Проєктного офісу, к.т.н., доцента Назарія Андрущака, який проінформував учасників про основну діяльність офісу, послуги та консультації, які можна отримати, а також основні засади підготовки цього семінару.

Основним лектором заходу була провідна фахівчиня планово-фінансового супроводу міжнародних проєктів Проєктного офісу, к.е.н. Соломія Бабінська, яка надала багато цікавої та корисної інформації щодо:

• прийнятних та неприйнятних витрат за міжнародними проєктами;
  • основних аспектів формування бюджету проєкту програми Еразмус+ CBHE;
  • витратних статей бюджету, а саме: витрати на персонал, субпідрядні витрати, витрати на придбання, інші категорії витрат та непрямі витрати;
  • коментарів та додаткових пояснень у бюджетній формі;
  • видів платежів у міжнародних проєктах програми Еразмус+;
  • формування внутрішнього кошторису витрат Університету за міжнародними проєктами.

Після основної частини інформаційного семінару учасники активно взяли участь в обговоренні. Основні питання, які цікавили слухачів, стосувалися безпосередньо витратних статей бюджету програми Еразмус+, амортизаційних витрат і особливостей розрахунку зарплати в проєктах. Від слухачів було отримано багато позитивних відгуків.

Команда Проєктного офісу висловлює подяку всім учасникам за виявлений інтерес, готовність навчатися фінансовій грамотності! Бажаємо нових перемог!

Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару