Проєктний офіс Університету інформує про конкурс програми COST – Європейське співробітництво в галузі науки і техніки

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка заходу

Проєктний офіс Львівської політехніки інформує науковців Університету, що триває конкурс заявок на програму Європейського співробітництва в галузі науки і техніки (European Cooperation in Science and Technology – COST), що фінансується Європейським Союзом.

Мета програми COST полягає в наданні можливостей для нетворкінгу для дослідників та інноваторів з метою зміцнення потенціалу Європи у розв’язанні наукових, технологічних та суспільних проблем. Є три стратегічні пріоритети:

1. просування та поширення передового досвіду;
  2. сприяння міждисциплінарним дослідженням для просування науки;
  3. розширення можливостей для заохочення молодих дослідників.

Конкурс підтримує такі наукові галузі:

• біомедицина і молекулярні біонауки;
  • хімія, молекулярні науки і технології;
  • система Землі та заходи з охорони навколишнього середовища;
  • продукти харчування та сільське господарство;
  • лісове господарство, його продукція та послуги;
  • індивід, суспільство, культура та здоров’я;
  • інформаційні та комунікаційні технології;
  • матеріали, фізика і нанонауки;
  • транспорт і містобудування;
  • міждисциплінарні дослідження/проєкти.

Всі заявки подають в електронному вигляді через онлайн-інструмент подачі заявок e-COST. Заявники зможуть подавати свої пропозиції англійською мовою до 23 жовтня 2024 року (12:00 СEST). Тривалість проєкту 4 роки.

Загальна сума – 575 000 євро.