В рамках співпраці Львівської політехніки з ВП «Рівненська АЕС» 5 грудня 2019 року відбулась зустріч провідного інженера з підготовки та управління кадрів Марії Колісник зі студентами І–VI курсів енергетичного напряму, присвячена розгляду питань щодо укладання угод на навчання, проходження практики на підприємстві та подальшого працевлаштування у ВП «Рівненська АЕС». Захід відбувся у рамках профорієнтаційної роботи з метою підготовки фахівців за потребами підприємства.
На поточний момент та в перспективі у ВП «Рівненська АЕС» є потреба у фахівцях за напрямами: «Атомна енергетика», «Теплоенергетика», «Електричні станції», «Електротехнічні системи електроспоживання», «Автоматизоване управління технологічними процесами» та інші.
Впродовж багатьох років Національний університет «Львівська політехніка» є одним із найважливіших джерел підготовки кваліфікованих фахівців для атомної енергетики України. Випускники енергетичного напряму успішно працюють в експлуатаційних та ремонтних підрозділах Рівненської АЕС.
![на зустрічі Марії Колісник зі студентами](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/19/para/gallery/dsc0045.jpg?itok=8B8l-wCd)
![на зустрічі Марії Колісник зі студентами](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/19/para/gallery/dsc0050.jpg?itok=XoSOnKqA)
![на зустрічі Марії Колісник зі студентами](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/19/para/gallery/dsc0052.jpg?itok=wF6ee1ea)
![на зустрічі Марії Колісник зі студентами](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/19/para/gallery/dsc0053.jpg?itok=A9VQV1Ty)