Кафедра менеджменту організацій та Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації Національного університету «Львівська політехніка» продовжили проведення бізнес-гри «Селянська школа бізнесу» в різних регіонах України. Цього разу можливість взяти участь у ній мали учні старших класів трьох шкіл м. Хотин Чернівецької області.
Учасники гри «Селянська школа бізнесу» отримали навички та уміння інтегруватися у групи; вести переговори, встановлювати ділові контакти, здійснювати оцінку ризиків та мислити стратегічно. Гра стимулює учасників започатковувати нові бізнес-ініціативи.
Переможці бізнес-гри отримали цінний досвід і подарунки від організаторів, які планують провести ще серію подібних заходів у різних областях України.
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/4/para/gallery/cpko-1-2p.jpg?itok=SYpdv9NZ)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/4/para/gallery/cpko-2-2p.jpg?itok=m1bUgJil)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/4/para/gallery/cpko-3-2p.jpg?itok=pLyoj_qx)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/4/para/gallery/cpko-4-2p.jpg?itok=2-PGGMeT)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/4/para/gallery/cpko-5-2p.jpg?itok=jtQqjJ4r)