Стартував курс підвищення кваліфікації для грантрайтерів із досвідом «Підготовка грантових заявок: теорія та практика» від Проєктного офісу Львівської політехніки.
Упродовж наступних двох місяців науковці Університету будуть поглиблювати свої знання в підготовці проєктних пропозицій у межах грантової програми «Горизонт Європа», працюючи над власними проєктами.
На вступній лекції курсу слухачі мали можливість поглибити свої знання у проєктному підході, дізнатися про нововведення рамкової програми «Горизонт Європа» на 2022–2027 роки, окреслити час, який витрачатимуть на підготовку проєктної пропозиції, та ознайомитися з досвідом написання проєктів лектором – Назарієм Андрущаком, керівником Проєктного офісу.
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/27/para/gallery/proof-cours-1.jpg?itok=9jGW-x4M)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/27/para/gallery/proof-cours-2.jpg?itok=94Wu18QO)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/27/para/gallery/proof-cours-3.jpg?itok=hd4B-Yyh)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/27/para/gallery/proof-cours-4.jpg?itok=tRfocpLY)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/5/27/para/gallery/proof-cours-5.jpg?itok=oREQN6fW)