Студент ІІМТ – призер Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості»

Кафедра ПЕМ Львівської політехніки
призери олімпіади з обладнання легкої промисловості

25–27 квітня 2018 року в Хмельницькому національному університеті відбувався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування».

Студент кафедри проектування та експлуатації машин Національного університету «Львівська політехніка» В’ячеслав Тодавчич за підсумками змагання здобув ІІІ місце. Доцент кафедри ПЕМ Роман Зінько виконував обов’язки члена журі.

Також представники кафедри ознайомилися з університетською лабораторією обладнання легкої промисловості, взяли участь у церемонії відкриття спеціалізованої лабораторії швейних машин фірми JACK та у дружній вечері.

представники кафедри ПЕМ диплом