Студент ІТ коледжу Львівської політехніки, соліст Львівської національної академічної чоловічої хорової капели «Дударик» Максим Шніцар був змушений покинути свою домівку, як і багато українців. Він продовжує навчання у коледжі дистанційно й усіма силами намагається підтримати Батьківщину.
Разом із мамою Веронікою Шніцар та братом Данилом Максим організував благодійний концерт у німецькому містечку Дейзенховен (Deisenhofen, Bayern) для підтримки України та збору коштів на допомогу українцям, які постраждали внаслідок війни.
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/4/8/para/gallery/itcol-conc-1.jpg?itok=dGPKd9DX)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/4/8/para/gallery/itcol-conc-2.jpg?itok=c3aDbyT0)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/4/8/para/gallery/itcol-conc-3.jpg?itok=jZgah_40)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/4/8/para/gallery/itcol-conc-4.jpg?itok=ezeQjvrl)