Студент кафедри ПЕЕТ став переможцем міжнародного конкурсу робіт з реалізації засад сталого розвитку

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Заставка заходу

Студент кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки (спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») Василь Дзвоник спільно зі студенткою Сілезького університету в місті Катовіце Пауліною Грабарчик стали переможцями й отримали диплом І ступеня Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку», який відбувся в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Колектив кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів вітає переможців та їхніх наукових керівників – к.т.н., доцента кафедри ПЕЕТ Оксану Шайду і доктора філософії, професора Сілезького університету Анжеліку Пабіан!

Докладніше про підсумки конкурсу