Студентам ІППО показали новації в контролі за дотриманням прав людини у поліцейській діяльності

Кафедра міжнародного та кримінального права Львівської політехніки
Фото із зустрічі

7 травня студенти ІІ курсу Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» відвідали Львівське районне управління поліції № 1, де зустрілися з працівниками відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності.

Здобувачі вищої освіти побачили новітні впровадження в службовій діяльності поліцейських за допомогою системи Custody Record. Студенти залишились приємно враженими побаченим, що дасть їм можливість змінити свої стереотипи про Національну поліцію України.

Захід, який організувала доцентка кафедри міжнародного та кримінального права, к.ю.н., доцент Світлана Сорока, провели працівниці відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Іванна Приймак і Тетяна Смаль.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі