30 жовтня 2019 року в Інституті права, психології та інноваційної освіти відбулася зустріч у форматі відкритого діалогу директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексія Бонюка зі студентами-правниками Національного університету «Львівська політехніка».
Під час зустрічі студентам детально розповіли про роботу центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, можливість отримання громадянами консультування з питань надання безоплатної правової допомоги, а також надання допомоги в складанні скарг, заяв та інших документів правового характеру.
Захід відбувся під егідою Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.
![на зустрічі Олексія Бонюка зі студентами-правниками](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img6132.jpg?itok=MtLTvej9)
![на зустрічі Олексія Бонюка зі студентами-правниками](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img6136.jpg?itok=DdGK0kKB)
![на зустрічі Олексія Бонюка зі студентами-правниками](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img6159t0.png?itok=SchZ_Z7I)
![на зустрічі Олексія Бонюка зі студентами-правниками](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img6159.png?itok=bRcKn2MJ)