На базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся ІІ (завершальний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом».
За підсумками Конкурсу студентка кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Ніколетт Іллейш (фахове спрямування «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності») посіла призове ІІ місце (науковий керівник – старший викладач Олександр Григор’єв). Наукова робота Н. Іллейш була присвячена проблемам експорту лісів України, а також позитивним та негативним наслідкам мораторію.
Загалом на розгляд конкурсної комісії було подано понад 60 наукових робіт з понад 50 вищих навчальних закладів України.
Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності вітає свою студентку-переможницю і бажає їй подальших успіхів у науковій діяльності!
![Конкурс студентських наукових робіт](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/21/para/gallery/nikolett-1.jpg?itok=hytC8rXj)
![диплом Ніколетт Іллейш](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/21/para/gallery/illeysh.jpg?itok=o308nLWX)